Ahşap Aydınlatma Modellerimiz | Ahşap Aydınlatma Modelleri | Bazahsap

Modellerimiz

Ahşap Aydınlatma Modellerimiz

Ahşap Aydınlatma Modellerimiz

Ahşap Aydınlatma Modellerimiz

Bir Çok Alanla Uyumla Dekoratif Ahşap Aydınlatmalar

Bu listede yer alan ahşap aydınlatma armatürlerinin tamamında led kullanılmıştır.

Ahşap aydınlatma modellerimiz sadece restoran ve kafelerde değil; bir çok alanda, iç mekan tasarımlarında dekoratif uyumluluk sağlayan modellerden oluşur. Bulunduğu alanlar için konsept ve görünüm açısından estetik yansımalarını, ilgi ve odak çerçevesi içerisinde tutar. Özellikle misafir karşılama alanları, bekleme salonları, lobi gibi yerlerde ziyaretçilerinizin ve misafirlerinizin ilgi odakları olur.

Ahşap Aydınlatma Modellerimiz

Restoran ve kafe gibi insanların yoğun olarak bulunduğu mekanların aydınlatmalarının iyi olması insanların o mekanı tercih etmeleri için son derece önemlidir. Kimse karanlık bir ortamda vakit geçirmek istemeyeceğinden aydınlatmayı sağlayacak kaliteli ürünlerin o mekanda kullanılması gerekir.
Bizler restoran ve kafelerin aydınlatma sorunlarının çözülebilmesi için özel olarak tasarlayarak ürettiğimiz ahşap aydınlatma modellerimiz ile hizmet veriyoruz. Restoranlarınızın aydınlatılması için aydınlatma ürünlerine ihtiyacınız varsa kategorimizi inceleyerek mekanınıza uyumlu olacak ürünlerimizden seçim yapabilirsiniz. Ayrıca mimarsanız yapacağınız yapı ve mekan dekorasyonlarında kaliteli olan ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.

İç Mekanınıza Kalite ve Görünüm Hissi Katar

Dekoratif ahşap aydınlatma modellerimizin tamamı %100 masif, saf ahşaplardan üretilmiştir. Ceviz, meşe, tik ve benzeri ağaçlardan üretilen ahşap aydınlatmalar; iç mekanınıza kaliteli hissi ve dekoratif görünüm açısı kazandırır. 

Ahşap Tavan Aydınlatmalar

Dekoratif ahşap aydınlatmaları rahatlıkla sarkıt veya sıva üstü olmak üzere tavan aydınlatmalarında kullanabilirsiniz. İsteğe bağlı ölçü ve üretimle birlikte iç mekanınızın renk ve uyumluluklarına göre özel üretilmesini bizlerden talep edebilirsiniz.

Doğal ve Nefes Alabilen Ahşaplar

Tüm ahşap modellerimizde ham ağaç (masif) materyaller kullanırız. Doğal ve nefes alabilen ahşapların kazandırdığı dekoratif ve estetik görünüm; ahşap led aydınlatma modellerini uzun yıllar boyunca değer kaybetmeyen tasarım ve güzellikleriyle kullanabilirsiniz. 

Eskidikçe Değeri Artar

Masif ağaç ahşap aydınlatma armatürlerindeki dekoratif ve estetik yansımalar, ürünlerin aynı zamanda iç mekan içerisindeki farkındalıklarını belirleyen zamanla eş değer duyguları içerir. Tasarımdaki ham detaylar, el işçiliğinin olması ve iç mekanınızda bulunan eşyaların genelinin geçici özelliklere sahip olması, ahşap aydınlatma modellerimize göre kalıcılık bağlamı açısından daha ön planda tutar. Bu söylemleri baz alır ve çoğu eşyanın kullanıp atılacak olmalarını düşünürsek, ahşap aydınlatma modellerinin kazandırdığı dekoratif görünümün değeri eskidikçe daha da artar.

Atölye Üretimi Masif Ahşap Led Aydınlatma

Atölye üretimi olan ahşap led aydınlatma armatürleri, başlangıç aşamasından bitiş aşamasına kadarki tüm süreçlerde, ahşaba dokunan duygulardan ve ellerden geçer. Emin ellere bırakmış olduğumuz üretimleri yani ahşap modellerinin tamamında el emeği ve usta sözü vardır. 

Ahşap Led Aydınlatmalar Kendi Duygularıyla Üretime Verilir

Her ahşap aydınlatma modelimizin üretimden bitimine kadar ki süreçlerde kendisine verilmiş bir değer vardır. Bu değerler tabi ki parayla ulaşılmayan ve paha biçilmeyen değerlerdir. Bu değerler içerisinde atölyenin odunsu kokusu, atölye içerisinde yanarak iç mekanı ısıtan çapaklar ve talaşlar, ustasının her sabah giydiği mavi soluk elbisenin askılıktan alınıp giyilişi ve bırakılışı vardır. Kısacası her bir ahşap ürünün hikayesi, onların üretilme duygusunun çapasıdır. Ahşap ustalarımız ürünlerin üretiminde duygularını kullanmaktan imtina etmezler. Mutlak son ki ahşaba dokunur ve üretirler. Böylelikle ahşap aydınlatma modellerimiz bu şekilde üretilir. 

 

Ahşap Led Aydınlatma Model Çeşitleri

2016 yılından beri ahşap led aydınlatma üretimi ve satışını yapan firmamızın mekanları aydınlatacak ve dekore edecek pek çok ürün çeşidi vardır. Bu ürünlerimiz tasarım özelliklerine bağlı olarak kategoride farklı modellerle isimlendirilmiştir.
Kategoride yer alan ahşap led aydınlatma modelleri şunlardır;
Nature Ahşap Aydınlatma
Sorcry Ahşap Aydınlatma
Feldspar Ahşap Aydınlatma
Casing Ahşap Aydınlatma
Lantern Ahşap Aydınlatma
Pairs Ahşap Aydınlatma

Tüm ahşap aydınlatma modellerimiz led aydınlatmalardan oluşur.

Türkiye’de tarafımızca üretilir. Tüm tasarım çizimleri ve detayları tarafımıza aittir. 

Isınmaya Karşı Korumalı Aydınlatma Ürünleri

Nature, Sorcry, Feldspar, Casing, Lantern ve Pairs model türlerine sahip led aydınlatma ürünlerinin tamamı ısınmaya karşı korumalı olarak üretilmiştir. Bu koruma sayesinde ürünlerin kullanımında ısınmadan kaynaklı ahşap yanması veya yangın gibi olumsuz durumlar yaşanmaz. Böylelikle lambalar istenildiği zamanlarda mekanlarda güvenle kullanılabilir.
Ürünlerin çalışmasını sağlayan aç kapa anahtarı bulunduğu için istendiği zaman lambanın kapatılması mümkündür. Böylelikle istenildiği zamanlarda ışık vermesi sağlanabilir. Ayrıca ürünlerin elektrik güvenlik test raporu vardır ve bu rapor sayesinde elektrik sağlama konusunda bir sıkıntı yaşanmaz. Ahşap ürünlerin ısınması konusunda tereddütleriniz varsa ısınmaya karşı korumalı olan bu aydınlatma ürünlerinden satın alarak güvenle kullanabilirsiniz.

Aydınlatma Ürünlerinde Opsiyonel Tercih İmkanı

Kategoride yer alan ürünlerin opsiyonel tercih imkanı bulunur. Modellere bağlı olarak vereceğiniz siparişlerde özellik tercihinde bulunabilirsiniz. Tüm aydınlatma ürünlerinin gövdesi masiften üretilmiştir. Ancak isterseniz sipariş edeceğinizin üründe ağaç türü seçiminde bulunabilirsiniz. Bunun dışında alacağınız ürünün ışık ve renk seçimini kendiniz belirleyebilirsiniz. Işık ve renk seçimi için seçeneklerinizi firmamızdan öğrenebilirsiniz.
Siparişiniz sırasında dim edilebilme özelliğine sahip ledlerin aydınlatma ürününüzde kullanılmasını talep edebilirsiniz. Tüm bu opsiyonel seçenekleri ürün siparişi esnasında firmamızla görüşerek isteklerinizi iletip talebinize uygun ürünün sizin için hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

İç Mekanların Vazgeçilmezi Olacak Ürünler

Ahşap aydınlatma ürünleri iç mekanlar için özel olarak tasarladığımız ürünlerdir. Özellikle karanlık köşede kalan yemek masası veya çalışma masasının üstüne asılarak aydınlık bir ortamda yemek yenmesini veya çalışılmasını sağlayabilirler. Ayrıca ürünler dekoratif detayları üzerinde barındırdıkları için dikkatleri de üzerine çekerler. Sıradan olmamaları sayesinde iç mekanlarınızın vazgeçilmezi olacak ürünlerdir. Dikine, yatay ve dört köşe tasarımları sayesinde mekanların farklı açılarında kullanılabilecek ürünlerdir. Mekanınızdaki ihtiyacınıza bağlı olarak model çeşitlerimizi inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Dikine Sarkıtılan Led Aydınlatma Ürünleri

Ahşap aydınlatma modelleri kategorimizde dikine sarkıtılan led aydınlatma ürünleri bulunur. Bu ürünler dikine olmaları sebebiyle mekanlara dinamik bir aydınlatma sağlarlar. Ahşap Led Aydınlatma ürünlerini tutan paslanmaz zincirleri sayesinde farklı bir görünüme sahiptirler. Dar veya geniş alanların aydınlatılabilmesi için kullanılabilirler. Sizlerde iç mekanlarınızın dikine tasarlanmış led ürünlerle aydınlatılmasını istiyorsanız renk ve ışık seçimlerinde bulunarak siparişinizi verebilirsiniz. Dikine sarkıtılan ürünlerimizden almayı düşünürseniz Casing modellerini inceleyebilirsiniz.

Yatay Sarkıtılan Led Aydınlatma Ürünleri

Led aydınlatma ürünleri arasında yatay sarkıtılan ürünlerde yer alır. Yatay şekilde oldukları için daha çok alanın ışık almasına yardımcı olurlar. Örneğin karanlık bir köşede bulunan yemek masasının bulunduğu tavana asılarak yemek masasının tüm alanlarının aydınlatılması sağlanabilir. Zincir yardımıyla tavandan sarkıtıldıkları için ortamda hoş bir görüntü de oluşturabilirler. Yatay sarkıtılmış ahşap led aydınlatma modellerimizi incelemek isterseniz Nature ve Feldspar ürün kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Kafe Ve Restoranlara Şıklık Kazandıran Ürünler

Yatay, dikey ve 4 köşe tasarımlara sahip olan ahşap led aydınlatma modelleri özellikle kafe ve restoranlar için hazırladığımız ürünlerdir. Ahşap masa, sandalye ve dolap gibi ürünlerle dizayn edilmiş bir restoranda ahşap led aydınlatma ürünün seçilmesi dizaynın tamamlanmasını sağlar. Böylelikle mekan ahşap görüntü bütünlüğüne sahip olacağından insanların hayranlığını kazanır.
Dekorasyon açısından yarar sağlamasının yanında bu ürünler geç saatlere kadar hizmet veren restoranlarda led ışıkları sayesinde ortamın aydınlatılmasını sağlarlar. Bu sayede sohbet eden insanların birbirini görmesini, sipariş verdikleri yiyecek ve içecekleri net bir şekilde görebilmelerini sağlarlar. Restoranlarınızın ve kafeleriniz için masaüstü aydınlatmasını sağlayacak ürünlere ihtiyaç duyuyorsanız feldspar led aydınlatma modellerimizi inceleyebilirsiniz. Modeller için opsiyonel olan seçenekleri inceleyerek ürünlerin mekanınıza uygun olacak şekilde hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Aydınlatma Sadeliği Tercih Edenlere Uygun Ürünler

Kategoride yer alan led aydınlatma ürünleri özel olarak tasarlanmış olan ürünlerdir. Mekana asılabilmeleri için paslanmaz zincir üzerine dizayn edilmişlerdir. Ahşap malzeme üzerine led lamba yerleştirildiği için son derece sade görünüme sahiptirler. Özellikle gösterişi sevmeyenler için uygundurlar. Ancak kaba bir görünüme sahip olmamaları sebebiyle asıldıkları ortamlarda zarif bir görünüm oluştururlar.
Evlerde koltukların bulunduğu alanların daha iyi aydınlatılması için tercih edilebilirler. Böylelikle misafirler ağırlanırken karanlık bir ortam yerine aydınlık ortam oluşturulabilir. Ayrıca aydınlatma ürünleri sayesinde mekanda bulunan diğer eşyalar göz önüne serilebilir. Dekoratif ahşap aydınlatmalar iç mekan ahşap aydınlatma eviniz veya diğer mekanlarınız için uygun olacak modeli seçerek siparişini verebilirsiniz.

Doğal Ürün Kullanmak İsteyenler Özel Masif Aydınlatmalar

Dekoratif ahşap aydınlatmalar iç mekan ahşap aydınlatma özel masif kullanılarak üretilmiş olan ürünlerdir. Bu sayede doğallık arayan kişilere hitap ederler. Açacakları restoran veya kafenin doğal olmasını ve bu sayede insanlara sıcak görüntü sergilemesini isteyenler bu ürün modellerini inceleyerek seçim yapabilirler. 4 köşe modeller ev gibi iç mekanlar için uygunken yatay veya dikey modeller işletme iç mekanları için tercih edilebilirler.
Aydınlatma için ahşap ürünlerin seçildiği durumlarda mekanda kullanılacak diğer ürünlerin ahşap veya ahşap detaylara sahip ürünlerden seçilmesi mekanın daha güzel görünmesine yardımcı olabilir.

Garantili Ahşap Aydınlatma Ürünleri

Kategoride satışa sunulmuş olan ahşap aydınlatma ürünleri garantili olarak ürünlerdir. Bu ürünlerin 5 yıl led garantisi vardır. Bu garanti led için sağlanan garantidir ve ledde bir sorun olması durumunda firmamızla iletişime geçerek garanti hizmetinden faydalanabilirsiniz. Üstelik bu ürünler sipariş ettiğinizde firmamız tarafından satış sonrası hizmeti verilerek montaj konusunda yaşanan sıkıntılarınızı giderilebilirsiniz.

Türkiye’de Üretildi.

 Tüm ahşap aydınlatma ürün ve modellerimiz Türkiye’de üretildi. Tüm tasarımları ve çizimleri ve de ürün görsel çekimleri Ahsapaydinlatma.com‘a attir. Ahşap aydınlatma armatürlerini bir çok alanda rahatlıkla uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Standart aydınlatma armatürlerine göre iç mekanınıza dekoratif görünüm, estetik ve kalite kazandırması açısından daha fazla ön plandadır. 

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.